ARGE

ARGE

Quota
ARGE

Kuruluş yıllarımızdan itibaren ülkemizde birçok ürün “İLK KEZ” Elimko tarafından üretilmiştir. ARGE bölümümüzdeki deneyimli kadrolarımız teknolojik gelişmeleri takip ederek birçok yeniliği dünya ile “Eş Zamanlı” ülkemiz endüstrisinin hizmetine sunmaktadır. Bugüne kadar “ENDÜSTRİ-ÜNİVERSİTE” işbirliğine çok güzel örnekler oluşturulmuş, üniversitelerimiz ile birlikte yeni ürünler geliştirilmiştir. Gerek TÜBİTAK, gerekse TTGV ile işbirliği içinde çok çeşitli projelerimizle ARGE teşvikleri alınmıştır.
ARGE grubumuzun geliştirdiği cihazlarımız TESİD, TÜBİTAK, TÜSİAD, TTGV ve SANAYİ ODALARININ organize ettiği yarışmalarda ödüller kazanmıştır.


Son yıllarda ARGE bölümümüzün ürettiği cihazlar, dünyada üretilen benzerlerinin üstünde bir takım teknik özelliklere sahip olabilmektedir. Bu özelliğimizin yurt dışı rakiplerimizin de ilgisini çekmekte ve ülkemiz adına gurur vesilesi olmaktadır. Sayısal göstergeli kontrol cihazları, konvansiyonel kayıt ve kontrol cihazları, PID kontrol cihazları, data toplama istasyonları, elektronik sinyal çeviriciler, harmanlama bilgisayarları, tekstil bilgisayarları, kağıtsız kayıt cihazları, hart protokollü sinyal çeviriciler, radar seviye sensörü, dozajlama bantları gibi bir çok cihaz ve ekipmanları ülkemizde ilk kez üretmekten dolayı gurur duyuyoruz.

Elimko ARGE