A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: content_images

Filename: content-views/news_detail.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/elimko/domains/elimko.com.tr/public_html/ba_app/views/content-views/news_detail.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/elimko/domains/elimko.com.tr/public_html/ba_app/core/MY_Loader.php
Line: 133
Function: include

File: /home/elimko/domains/elimko.com.tr/public_html/ba_app/controllers/Home.php
Line: 165
Function: view

File: /home/elimko/domains/elimko.com.tr/public_html/index.php
Line: 284
Function: require_once

Elimko ve MMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen “Endüstride Otomatik Kontrol ve Ölçme Teknikleri Semineri” 17 - 18 NİSAN 2008'de İstanbul'da yapıldı.

Elimko ve MMO İstanbul Şubesi tarafından ortak olarak İstanbul’da düzenlenen “Endüstride Otomatik Kontrol ve Ölçme Teknikleri Semineri” 17 - 18 NİSAN 2008 tarihlerinde düzenlenen 2 günlük seminer MMO İstanbul Şubesi (Taksim) Seminer Salonu' nda yapıldı.
Katılımın yüksek olduğu seminer Elimko Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Malik Aviral ve Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Kamil Gürsel tarafından “Otomatik Kontrol Formları (On-Off, Oransal, Oransal + İntegral + Türevsel, Zaman Oransal Kontrol Formları), Termokupl - Rezistans Termometre Uygulamaları, Mikroişlemci Donanımlı Cihazlar, ISO 9000 Konusunda Uygulanacak Kalibrasyon Yöntemleri ve Bu Alanda Kullanılan Cihazlar, Sıcaklık, Basınç, Seviye, Hız, Debi, Ağırlık, Gaz Analizi v.b. gibi Proses Parametrelerinin Ölçü, Kayıt, Kontrol Yöntemleri, Komple Otomatik Kontrol Sistemlerine Örnek Uygulamalar konularını içeren pratik - teorik olarak yaklaşımlar yöntemiyle verildi.