E-220 SERİSİ ÜNİVERSAL GELİŞMİŞ KONTROL CİHAZI

E-220 Serisi üniversal proses kontrol cihazları; açık/kapalı ve PID kontrol yapmak üzere, gelişmiş yeni nesil mikro denetleyici kullanılarak tasarımlanmış, 96x96 mm ebatlarında, TFT ekranlı IEC/TR 60668 standardına uygun, üniversal giriş ve çıkışların kullanıcı tarafından kolaylıkla programlanabildiği endüstriyel cihazlardır. 

E-230 SERİSİ ÜNİVERSAL GELİŞMİŞ KONTROL CİHAZI

E-230 Serisi üniversal proses kontrol cihazları; açık/kapalı ve PID kontrol yapmak üzere, gelişmiş yeni nesil mikro denetleyici kullanılarak tasarımlanmış, 96x96 mm ebatlarında, TFT dokunmatik ekranlı IEC/TR 60668 standardına uygun, üniversal giriş ve çıkışların kullanıcı tarafından kolaylıkla programlanabildiği endüstriyel cihazlardır. 

E-RLT-100 SERİSİ RADAR SEVİYE SENSÖRÜ

E-RLT-100 serisi Radar Seviye Sensörleri, silolardaki malzeme seviyesini ölçmek için tasarlanmıştır. 24 Ghz K Bant FMCW Radar dar demet mikrodalga yayınım ile yüksek çözünürlüklü güvenilir ölçüm sağlar. İsteğe bağlı HART çıkışı ile birlikte iki telli 4-20 mA elektrik arabirimi, kurulumu kolaylaştırır ve bakım maliyetini düşürür.

E-PR-110 SERİSİ KAĞITSIZ KAYIT CİHAZI

E-PR-110 serisi kayıt cihazları yeni nesil mikrokontrolör kullanılarak tasarımlanmış kağıtsız kayıt cihazlarıdır. Üniversal giriş ve çıkışların kullanıcı tarafından programlanabildiği 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21 ve 24 kanal giriş, 12 Röle çıkışı, 64 sayısal giriş/çıkış, programlama gerektirmeyen kolay takılıp çıkartılabilen I/O kartlarıyla endüstrinin her alanında kullanılmaktadır. Sıcaklık, basınç, seviye, debi, akım, gerilim gibi fiziksel birimlerin sayısal ortamda kayıt edilmesinde, Demir-Çelik, Kimya, Metalurji, Petro-Kimya, Rafineriler, Gıda, Çimento, Seramik, Cam ve diğer sanayi dallarında yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. RS-485 ve ethernet bağlantısı, USB port imkanı ve yüksek kapasitede dahili veri depolama özelliği ile çok fonksiyonlu bir kayıt cihazıdır.

E-PR-200 SERİSİ KAĞITSIZ KAYIT VE KONTROL CİHAZI
E-PR-200 serisi kayıt ve kontrol cihazları yeni nesil mikrokontrolör kullanılarak tasarımlanmış kağıtsız kayıt cihazlarıdır. Üniversal giriş ve çıkışların kullanıcı tarafından programlanabildiği 54 kanala kadar giriş imkanı ile endüstrinin her alanında kullanılmaktadır. Sıcaklık, basınç, seviye, debi, akım, gerilim gibi fiziksel birimlerin dijital ortamda kayıt edilmesinde, Demir-Çelik, Kimya, Metalurji, Petro-Kimya, Rafineriler, Gıda, Çimento, Seramik, Cam ve diğer sanayi dallarında yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır.

RS485 ve ethernet bağlantısı, USB giriş imkanı ve yüksek kapasitede internal veri depolama özelliği ile çok fonksiyonlu bir kayıt cihazıdır..